Vzpomínka na náš karneval
Duben

Vzpomínka na náš karneval

Karneval plný štěstí

20. března je Mezinárodní den štěstí.

Proto vznikl nápad, že letošní karneval bude ve znamení symbolu štěstí.

Když se sejdou pohádkové postavičky s dospěláky, je odpoledne plné veselých kamarádů, tance, soutěží, ale také zelených čtyřlístků. Ty zářily nejen na výzdobě sálu restaurace U Jelena, ale hned při vstupu v podobě slané odměny.

Čtyřlístkem přišli ozdobeni rodiče, prarodiče a zaměstnanci MŠ. Dříve než svůj program zahájil dětmi oblíbený Hopsalín, sálem zněla hudba písně Hory O5 a Radeček.

Při nacvičování tance, hrála hudba často v prostorách MŠ. Nebylo jednoduché sladit ručičky, nožičky s rytmem písně. Výsledek se povedl a společný tanec zvedl ze židlí i všechny dospěláky různého věku. Rozzářené, ale i tancem unavené děti si odnášely domů malé drobnosti pro štěstí, ale i vzpomínky na společně strávené odpoledne.

Štěstí je strávit společně čas se svými dětmi, a to jim umožnil náš tradiční karneval. I když je organizace náročná, tak atmosféru dodali dospělí hojnou účastí, zapojením do celého programu.

Díky hojné účastí a kladnému ohlasu rodičů i Hopsalína se těšíme na další společnou akci.

Kolektiv MŠ Moravské a U Školy