Třídní informace

Děti učí paní učitelky: Dobešová Irena, Kozlová Taťána

O úklid oddělení pečuje: Walková Martina

4. oddělení se nachází v 1. patře pravého pavilónu mateřské školy. Oddělení se skládá ze čtyř místností:

• šatna
  • Umývárna
  • WC
  • třída spojená s hernou

Součástí oddělení je malá kuchyňka, kde se vydává jídlo. Předností je snížená pracovní deska, která umožní dětem lepší přístup při odebírání příboru i jídla. Prostory třídy a herny jsou po celkové rekonstrukci, která proběhla v červenci a srpnu 2018. Ve třídě je protiskluzová podlaha, koberec a nové osvětlení. Nábytek a učitelský stůl je vyroben na míru. Skříňky jsou nízké, aby byly volně přístupné dosahu dětí. Ve třídě máme 4 obdélníkové stoly a jeden kulatý, který využíváme u výtvarných a pracovních činností.

V roce 2020 /květen-červen/ proběhla rekonstrukce celé mateřské školy. Ve třídě máme nové venkovní i vnitřní žaluzie. Nové parapety a kryty na topení, které jsou ve stejném odstínu jako nábytek.

Na stěnách jsou přichyceny 2 rekuperační jednotky, které zkvalitňují ovzduší ve třídě.

Děti ve třídě jsou věkově heterogenní od 2,5 let až 6 let.

Třída Motýlci